top of page
pexels-alexandra-krainyukhova-8753386_2_edited_edited.jpg

Paveikslai

Įvairių dydžių akvarele tapytos drobės su porėmiu. Kiekvienas paveikslas individualus ir kuriamas su meile. Drobės standartinių ir nestandartinių išmatavimų, puikus pasrininkimas jūsų namams, dovanoms ar biurui! Galime tartis dėl individualaus užsakymo arba galite rinktis iš esamų pasiūlymų: minimalizmas, abstrakcijos, peizažai, japoniškas stilius. 

Miniatūros / 50-80€

10x15 cm / 13x18 cm 

Miniatūros tapomos ant aptraukto drobe kartono. Geras pasirinkimas norint nedidelio formato paveikslėlio. Miniatūras galima dovanoti šventės svečiams, kolegoms darbe, kai norisi simbolinės, bet įsimintinos dovanos. Miniatūros tinka kaip kvietimai į renginį arba padėkos už dalyvavimą. Pristatysiu po 1-2 sav. nuo užsakymo patvirtinimo.

Vidutinio dydžio / 85-150€

nuo 30x30 cm iki 60 x 60 cm 

Vidutinio dydžio drobės su porėmiu puikiai tinka pasipuošti namus, kuriuose nėra didelių plačių sienų. Tokio dydžio paveikslai dažnai dovanojami artimiesiems. Išmatavimai nurodyti preliminarūs, galima rinktis ir tarpinius dydžius. Pristatysiu po 2-3 sav. nuo užsakymo patvirtinimo.

braske8991_minimalist_modern_office_interior_design_with_a_plac_35e7f9dc-89e5-4d15-9657-e7

Nestandartinio dydžio / nuo 150€

Nuo 70x100 cm

Drobė su porėmiu. Nestandartinio dydžio paveikslai puikiai tinka lofto tipo namuose, su aukštomis lubomis, erdviomis sienomis. Taip pat biuruose arba bendrose darbo erdvėse. Kūryba užtruks 3-4 sav., priklauso nuo dydžio ir stiliaus.

Kaip išsirinkti?

Minimalizmas, abstrakcijos, peizažai, japoniškas stilius arba jūsų turima idėja

Užpildykite anketą arba susisiekime paštu / skambučiu. Galime susitikti studijoje prie kavos puodelio pabendrauti ir aptarti norus. Visi darbai pradedami daryti tik gavus 50% sutartos sumos avansą. Likutis mokamas perdavus paveikslą. Mažo ir vidutinio formato paveikslus galiu siųsti paštomatu.

UŽSISAKYTI

Užpildykite formą lengvesniam užsakymui

Ačiū! Greitai su jumis susisieksiu!

bottom of page